Онлайн-зустріч до Дня вишиванки
Дата: 21.05.2026 11:30
Кількість переглядів: 24
До Дня вишиванки у Старомлинівській громаді відбулася онлайн-зустріч, до якої долучилися колектив громади, військовослужбовці та члени їхніх родин, Старомлинівський ЦДЮТ, ЗЗСО селища Керменчик, учнівство і молодь громади.
Захід об’єднав різні покоління навколо теми української вишиванки - символу нашої ідентичності, родинної пам’яті, сили традицій і любові до України.
Під час зустрічі учасники переглянули тематичні матеріали про історію вишиванки, значення орнаментів і кольорів, а також творчі роботи, у яких український візерунок постає як оберіг, пам’ять і жива частина культури.
Окремою важливою частиною заходу стало вшанування загиблих Захисників і Захисниць України. Їхню пам’ять учасники вшанували хвилиною мовчання.
Сьогодні вишиванка нагадує нам про те, що українська культура — це не лише спадщина минулого, а й наша опора в теперішньому. Вона об’єднує дітей і дорослих, родини, молодь, педагогів, військовослужбовців і всіх, хто береже українське слово, традиції та віру в Перемогу.
Дякуємо всім, хто долучився до зустрічі та обговорення.
Бережімо своє. Пам’ятаймо, хто ми.
З Днем вишиванки! 

Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)
