ПРООН, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, запрошує мікро-, малі та середні підприємства Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2021»

Дата: 07.09.2021 14:03
Кількість переглядів: 1065

Концепт «Схід-Експо 2021»

ПРООН, в межах ПрограмиООН із відновлення та розбудови миру, запрошує мікро-, малі та середні підприємства Донецької,Луганської, ХерсонськоїтаЗапорізької областейвзяти участь у бізнес-виставці«Схід-Експо 2021».Проведення заходу попередньо заплановано на28-29вересня2021року у Києві, залежно від епідеміологічної ситуації у країні.Виставка пройде в самому серці міста – «Палаці Спорту» на Спортивній Площі, 1. Захід відбудеться за фінансової підтримки Європейського Союзу, уряду Данії та Посольства США в Україні.

Передісторія

У 2017-2019роках,«Схід-Експо» проходив у Краматорську, Сєвєродонецьку, Києві(двічі) та Львові. У 2020 році з огляду на карантинні обмеження у країні захід проходив онлайн у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України. Загалом виставки відвідали понад 10000 людей, а260 компаній місцевих виробників презентували свою продукцію. За підсумками заходу 70% учасників встановили ділові контакти з новими партнерами.

Центральноюподією «Схід-Експо 2021» станевиставка-презентація підприємств зі сходу та півдня України, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів та клієнтів з інших регіонів, країн ЄС та світу, і встановлення нових ділових відносин.

«Схід-Експо 2021» реалізується у партнерстві з Донецькою, Запорізькою,Луганськоюта Херсонськоюобласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України.

Мета заходу

«Схід-Експо 2021» проводитиметься задлярозширення ринків збуту, встановленняновихділових зв'язків та отримання конкурентних переваг учасниками події. Усі зацікавлені сторони зможуть взяти участь у тематичних дискусіях, удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному йнаціональному рівнях та дізнаються про експортні можливості до ЄС та інших країн світу. Цей захід для тих, хто прагне та готовий вивести свою компанію на новий рівень.

Біля 100 компаній презентують свою продукцію на виставкових стендах, у тому числі товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, сувенірну продукцію, IT-розробки, інженерне обладнання, 3D-принтеритощо.

Ярмарок

У межах «Схід-Експо 2021»відбудеться ярмарок, де всі учасники виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам. Ярмарок рекламуватиметься окремо задля залучення до заходу якомога більшої кількості киян та гостей міста.Передбачена й онлайн-трансляція на сторінці ПРООН у Facebook, YouTube та на сайті заходу.

 

Онлайн-виставка

У розділі «Онлайн-виставка» на сайті «Схід-Експо» та на сайті «Дія.Бізнес» розміщені профілі майже 150 підприємств. У кожному профілі міститься коротка текстова інформація про компанію, фотоматеріали та відео-презентація підприємства. Також на зазначених сайтах протягом двох днів буде вестись відео-трансляція офлайн-виставки.

Панельні дискусії

Керівництво областей, лідери громад та місцеві підприємці обговорюватимуть економічне відновлення та інвестиційні можливості регіону.

Умови участі

Участь у «Схід-Експо 2021» для підприємств є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе всі витрати щодо орендивиставкової зали, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання та продукції, організації B2B-перемовин, створення каталогу учасників та рекламної кампанії заходу.

Формати участі

 1. Підприємство бере участь у заході, виставляє свою продукцію у виставковому модулі (2х2/2х3 метри), надає інформацію для каталогу та сайту виставки, бере участь у B2B-перемовинах;
 2. Підприємство надає інформацію для каталогу виставки та приймає участь у B2B-перемовинах;
 3. Підприємство лише бере участь у B2B-перемовинах;
 4. Підприємство лише надає інформацію для каталогу виставки;
 5. Підприємство бере участь в онлайн-виставці на сайті (окремо, або в комбінації з іншими форматами участі).

Реєстрація підприємців на участь у«Схід-Експо 2021» можлива за посиланням.

Щоб надати інформацію для каталогу та сайту виставки треба заповнити анкету онлайн.

Карантинні заходи

З метою захисту здоров’я учасників та відвідувачів, організаторами будуть вжиті необхідні заходи для протидіїпоширенню пандемії коронавірусуCOVID-19 під час проведення виставки, в тому числі:

 • безконтактний температурний скринінг усім учасникам та відвідувачам;
 • наявність індивідуального захисту (маски, рукавички) та забезпечення антисептиками учасників та відвідувачів;
 • забезпечення одночасного перебування учасників та відвідувачів заходу з розрахунку не більше однієї особи на 5м2 приміщення та налагодження відстані між встановленими виставковими модулями – не менше 1,5 метри;
 • дезінфекція поверхонь, громадських та службових зон протягом часу проведення виставки.

У разі посилення карантинних заходів з боку уряду, організатори зберігають за собою право перенести виставку на інші дати.

Контактні особи для підприємств

 • Олексій Махніборода, координатор напряму на півночі Донецької області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +38050450 8732, oleksii.makhniboroda@undp.org
 • Євген Бурлака, координатор напряму на півдні Донецької області та Запорізької області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +38050 353 0975, yevhen.burlaka@undp.org
 • Володимир Іщенко, координатор напряму в Луганській області,Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +38066 766 9585, volodymyr.ishchenko@undp.org

Для довідки

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Для запитів ЗМІ:

Максим Кицюк, спеціаліст із комунікацій, maksym.kytsiuk@undp.org, +380635761839

Для Довідок: Ксенія Литвиненко, головний спеціаліст з економіки, інвестицій та зовнішніх зв’язків загального відділу Старомлинівської сільської ради, тел. 0664226568.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь